Steak No.1- Steak kés „Mikarta” markolattal - Hentesekboltja

A  Giesser PREMIUMCUT csúcskategóriás  díjnyertes termékcsoport  steak kése.

A Steak No.1 nem csupán egy nagyon éles kés, hanem elegáns, karcsú markolatával  minden asztalon jól  is mutat, legyen szó bbq-ról vagy „fine dining”-ról.

A hagyományos steak késektől eltérően, ennek a késnek egyenes a pengéje és így is könnyen szelhető vele a jól átsütött hús keményebb kérge is. Pengéje speciális króm-molibdén acélból készült, 57-es keménységi fokkal.

Nyele mikarta, mely egy rétegelt szerkezetű, műgyantából kiöntött alapanyag, amiben természetes cellulóz alkotja a rétegeket. Különleges bordó-fekete színű. A nyél  nagyon kényelmesen és biztonságosan a kézbe simul.

Exkluzív, „ROCKING CHEFS” logóval ellátott fa díszdobozban, bársony bevonatos belső tartóval és ajándék pengevédővel kapható.

Vigyázat! A kés pengéje különösen éles, kérjük megfelelő körültekintéssel használja!

Kézi tisztítás javasolt és gyermekektől távol tartandó!

 

 

Steak No.1- Steak kés „Mikarta” markolattal

18 575 Ft (nettó 14 626 Ft )
A feltüntetett árak bruttó fogyasztói árak!

Pengehossz: 12 cm Nyél: mikarta

Elfogyott

Kategória: Cikkszám: 1950-12 rc